Набавка услуге колективног осигурања радника, имовине и опреме Лутрије РС а.д. Бања Лука
Управа Предузећа је на тридесеттрећој сједници 29.07.2015. године усвојила одлуку којом је покренута поступак јавне набавке за набавку услуга колективног осигурања радника, имовине и опреме за потребе Лутрије РС .
Број: 3827-УП/15
Бања Лука, 29.07.2015.године
На основу Захтјева за набавку, а у складу са чланом 18 став 1 Закона о јавним набавкама БиХ и поглављем 3 тачка 3.4. Смјерница о набавци, Управа Предузећа на тридесеттрећој сједници одржаној дана 29.07.2015. године, једногласно д о н о с и
О Д Л У К У
о покретању поступка набавке
Члан 1.
У складу са указаном и планираном потребом, покреће се поступак јавне набавке за набавку услуге колективног осигурања радника, имовине и опреме Лутрије РС а.д. Бања Лука.
Члан 2.
Законски основ за провођење поступка јавне набавке представља члан 87 Закона о јавним набавкама БиХ .
Члан 3.
Набавка је предвиђена у Плану набавки за 2015. годину.
Члан 4.
Процјењена вриједност набавке износи цца 11.000,00 КМ без ПДВ-а.
Члан 5.
Набавка ће се финансирати из властитих средстава, која су осигурана у Плану пословања за 2015 годину ( буџет за 2015. годину ).
Члан 6.
Врста поступка јавне набавке : конкурентски захтјев за достављање понуда.
Члан 7.
Рок за реализацију уговора је једна године од дана потписивања уговора.
Члан 8.
Ова одлука ступа на снагу даном доношења
Доставити:
1. Управи Предузећа
2. сектору маркетинга и комерцијале
3. финансијско рачуноводственом сектору
4. сектору за опште, правне и кадровске послове
5. ц/о
Предсједник
Управе Предузећа
Рајко Радовановић